Deepcool | PF750 | 750 W | 80 PLUS Standard Certified | Black
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-PF750D-HA0B-EU
- Saadavus: 5
-
62€
Deepcool | PF750 | 750 W | 80 PLUS Standard Certified | Black
| All | |
| ATX-toitepistmik (20 + 4 kontakti) | 1 |
| Embeeded battery | No |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | 1 |
| Gross depth (mm) | 260 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross weight | 1.822 kg |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Kujutegur | ATX12V V2.4 |
| Muud funktsioonid | 120mm Hypro Bearing Fan OVP (Over Voltage), SCP (Short Circuit), OPP (Over Power) Protections |
| Net weight | 0.822 kg |
| Nimivõimsus | 750 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 161 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| PCI Expressi toitepistmikud (6 + 2 kontakti) | 2 |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product name | PF750 |
| SATA-toitepistmike arv | 2 |
| Sertifikaat | 80 PLUS Standard Certified |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.005382 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool pf750 750 w 80 plus standard certified black, r-pf750d-ha0b-eu, deepcool, toiteplokid psu

